top of page

Jak vše začalo

         Já i má sestra Alenka jsme odjakživa rády pekly. Pokaždé, když se konala rodinná oslava, nebo i jen sešlost s kamarády, musely jsme nutně roztopit trouby a připravit pro všechny nějaké ty dortíky či koláčky. Každé ráno voněla na stole čerstvě upečená bábovka, abych od rodinky slyšela, že maminka je ta nejlepší kuchařka ;)

         Abychom dokázaly, že jsme sestry jak se patří, skončily jsme obě v jednu chvíli na mateřské dovolené. Já už tehdy byla zkušenější o jedno robátko, tak bylo samozřejmé, že i při předávání dobře míněných rad mladší sestřičce jsme to spolu pekly dál. Když jsme zrovna nevenčily děti na zahradě, scházely jsme se každý týden i v dětských hernách na posezení nad šálkem ... no, tvrdili, že je to káva. Seděly jsme na nepohodlných židlích a musely zahánět hlad místními "specialitami" i když na nás doma čekaly naše vypečené laskominy. A právě v tu dobu se nám začala v hlavě formovat myšlenka na otevření vlastního podniku. Koutku, co nebude jen místem, kam odhodit děti, ale i místem, kam si budou chtít jít maminky posedět a užít si chvíli zaslouženého klidu. Brzy se tak vykrystalizovala představa kavárny s dětským koutkem, místem pro celou rodinu od babičky po nově narozeného vnoučka. Čím více jsme takto se sestrou fantazírovaly, bylo nám stále jasnější, že už nezůstane jen u slov.

        Štěstí stálo na naší straně a během hledání prostor pro náš sen nás zavedlo do historických prostor kavárny Concordia. Přestože byly prostory do té doby využívány (nebo spíš zneužívány) k prodeji haraburdí a byly tak značně zanedbané, hned jsme v nich viděly potenciál. Vyhrnuly jsme si rukávy, oslovily své rodiny a přátele a všichni dohromady se dali do práce. Každou volnou chvilku jsme trávili v budoucí kavárně. Malovali, lakovali, natírali, brousili a zase natírali, jen abychom vrátili těmto úžasným historickým prostorám jejich někdejší lesk. Po sedmi měsících tvrdé dřiny se nám konečně narodilo další dítě, dostalo jméno Cacao Club a zbývalo jen pozvat vás dál.

         Nadešel čas otevření a my byly mile překvapeny neuvěřitelně nadšenou odezvou od vás, našich zákazníků. Jsme rády, že se vám u nás líbí a chutná, že se k nám rádi vracíte a neustále nás posouváte kupředu.

                                                                                                                                                                                                   S pozdravem Vaše

Cacao Club
Cacao Club
bottom of page